سئوسازی سایت

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
سئوسازی سایت

سئوسازی سایت

یک فرآیندی جهت تکمیل سازی مرحله طراحی سایت می باشد. مجموعه ای از کارهایی که جهت بهینه سازی سرعت ، کیفیت ، رفع مشکلات کدنویسی و معرفی سایت با متدهای مختلف به موتورهای جستجوگر انجام میشود.

سئوسازی در واقعیت فرآیندی است که فقط با داشتن تجارب حرفه ای در این زمینه میتوان یک سئوسازی عالی به کاربران ارائه داد و تنها با خواندن مطالب در مورد آن نمی توان یک سایت با سئوسازی مورد قبول داشت !

سئوسازی سایت دو نوع می باشد:   1- سئوسازی داخلی            2- سئوسازی خارجی

سئوسازی داخلی: مجموعه فرآیندهایی که جهت بهینه سازی داخلی سایت انجام میشود مانند: افزایش سرعت بارگزاری سایت  بهینه و رفع خطاهای کدنویسی سایت ها

سئوسازی خارجی: مهمترین بخش برای همه سایت های شرکتی یا فروشگاهی می باشد. در این مرحله بصورت حرفه ای سایت را در موتورهای جستجوگر ثبت میکنیم و با آنالیز کلیدواژه های مهم کسب و کار شما ، بهترین کلمات کلیدی جهت سئوسازی را گردآوری می نماییم

و نسبت به کلمات کلیدی انتخاب شده نحوه نوشتار محتوای سایت و کلیه ترفندها و مراحل حرفه ای که جهت بهینه سازی رتبه الکسا و رتبه سایت در گوگل نیاز باشد بصورت حرفه ای توسط ایران فرا وب انجام خواهد شد.

در صورت نداشتن سئوی خارجی قابل قبول ، سایت شما از نظر جذب کاربر در رتبه پایینی خواهد بود و اگر حالت فروشگاهی داشته باشید مطمئنن فروش کمتری خواهید داشت.

امروزه فرآیند سئوسازی بین صاحبان کسب و کارها حالت رقابتی شده است و درصورت نداشتن بهینه سازی مناسب از بازار خرید و فروش اینترنتی سایت شما عقب خواهد ماند.

مشاورین ایران فرا وب آماده ارائه مشاوره رایگان در جهت انجام سئو و بهینه سازی سایت شما می باشند. در صورت داشتن هرگونه سوالات و راهنمایی بیشتر با مراجعه به بخش مشاوره رایگان ، درخواست خود را ثبت نمایید تا در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *