طراحی سایت حرفه ای

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

طراحی سایت حرفه ای ، یکی از اهداف ایران فرا وب در زمینه خدمات تخصصی وبسایت میباشد

امروزه همه کسب و کارهای درحال حاضر در کشور واقعیت باید با دنیای مجازی ارتباط قوی داشته باشند تا بتوانند در دنیای رقابت موفق شوند

با هر نوع قیمتی میتوان وبسایت طراحی کرد از 500 هزارتومان الی 500 میلیون تومان ! اما تفاوت این دو در چیست ؟ آیا واقعا تفاوت قیمت تاثیری در کیفیت و پشتیبانی دارد؟

طراحی سایت حرفه ای

اگر بخواهیم منطقی بررسی نماییم ، فرد یا شرکتی که یک سایت شرکتی یا فروشگاهی را با هزینه 500 هزارتومان طراحی و ارائه میدهد مطمئنن طبق تجارب ، نباید انتظار پشتیبانی و پاسخگویی داشته باشیم. چون فقط حدود 300 هزارتومان هزینه هاست سایت میباشد که 200 هزارتومان از اون مبلغ برای طراح سایت باقی میماند که حداقل 2 -3 روز روی سایت کار کند میشه هزینه کارمزد اون روزها و نباید انتظار پشتیبانی و پاسخگویی داشت.

ما با بیش از ده سال سابقیه فعالیت و شنیدن دغدغه های کارفرمایان در مورد طراحان سایت قبلی شون و عدم رضایت آنها از طراحان سایت قبلی شون ، سعی کردیم خدماتی که برای کاربر مهم بوده اعم از پشتیبانی مناسب و کیفیت سایت و سرعت بارگزاری سایت و … را به نحو احسن در حد امکان با هزینه واقعا مناسب به مشتریان ارائه نماییم.

طراحی سایت توسط مجموعه طراحان ایران فرا وب در رنج قیمت 3 الی 7 میلیون ارائه میگردد. و سایت هایی که با این قیمت طراحی میکنیم قابل مقایسه با طراحان سایتی میباشد که بالای 30 میلیون تومان جهت طراحی سایت دریافت میکنند!

سعی کردیم با قیمت منصفانه و سود کمتر سایت های مورد نیاز مشتریان و کاربران محترم را طراحی و ارائه نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *