چگونه طراحی سایت کنیم

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

چگونه طراحی سایت کنیم ؟

هرفردی که دارای کسب و کار میباشد یا میخواهد کسب و کار تازه ای را شروع کند. میداند اگر برای کسب و کار خود سایت اختصاصی داشته باشد میتواند پیشرفت زیادی بکند و فروش فوق العاده ای را تجربه نماید.

و اما اینکه چرا افراد عمومی ، پیشنهاد داده نمیشه ، طراحی سایت رو خودشون انجام بدهند یا از سایت ساز های آماده استفاده نکنند ؟

مهمترین بخش در طراحی سایت سرعت سایت ، کیفیت سایت و مهمتر از همه سئوسازی سایت میباشد. اگر سایت شما سئو نداشته باشد واقعا فیدبک خوبی دریافت نخواهید کرد. و چندین الگوریتم دارد که برای اینکه بتوانیم با همکارانمون در کسب و کارمان رقابت کنیم باید اون الگوریتم ها رو رعایت و اجرا نماییم تا سایتمان بتواند در صفحات اولیه گوگل دیده شود.

چگونه طراحی سایت کنیم

و اینکه چرا از سایت ساز ها استفاده نکنیم؟

سایت ساز ها ، امکان اختصاصی شدن سایت رو از شما میگیرند یعنی سایت شما همانند یک وبلاگ عمل میکند . هیچ سورس و دیتابیسی از سایت رو به شما ارائه نمیدهند و سایت شما وابسته اون سایت شرکت ارائه دهنده سایت ساز میباشد و اگر زمانی اون سایت از بین برود سایت شما هم همراه اون از بین خواهد رفت. و هیچ کنترلی برسایت خود نخواهید داشت.

ولی زمانی که یک سایت اختصاصی ساخته میشود ، کلیه اطلاعات دیتابیس ها و محتوای آن شما دسترسی دارید و با گرفتن بکاپ و پشتیبانی از آنها میتوانید به هر هاستینگی که دوسدارید انتقال بدهید و در میزبانی مورد نظرتان سایتتان را بالا بیارید. و سایتتون بنام خودتون ثبت میشود.

قبلا سایت ها بیشتر برای کاربران کامپیوتر ها طراحی میشدند. چون افراد خیلی کمتری از گوشی یا تبلت جهت مشاهده سایت ها استفاده میکردند ولی به مرور زمان تعداد کاربران استفاده کنند از گوشی و تبلت ها برای صاحبان سایت ها زیاد شد و کدنویسی های سایت ها رو از حالت یکنواختی به حالت رسپانسیو ارتقاء دادند.

سایت هایی که طراحی میشوند ، بصورت واکنش گرا میباشند یعنی در چهار حالت دستگاه های گوشی ، تبلت ، لپتاپ و مانیتورهای بزرگ بصورت کاملا استاندارد و صحیح نسبت به اندازه دستگاه ها نمایش داده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *